absolwentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Warszawskiej Szkoły Fotografii Mariana Schmidta, gdzie kształciła się pod okiem m.in. Tadeusza Rolkego, Wojciecha Prażmowskiego i Mariana Schmidta. Fotografia od lat pozostaje jej nieodłączną pasją i sposobem postrzegania świata. W swojej pracy interesuje się fotografią jako procesem powolnym, opartym na uważności, cierpliwości i wielokrotnej obserwacji. Tworzy opowieści o codzienności, ciszy i rytmie życia, skupiając się na autentycznych relacjach oraz atmosferze miejsc. Fotografuje ludzi i przestrzenie, do których wraca przez lata, budując obrazy dojrzewające wraz z czasem.
